Cam Balkon StorCamla Kaplanan mekanlarda kullanılan stor perde mekanizmalarının imalatını; 30 cm genişlikten 160 cm'e kadar yapmaktayız. Daha geniş ölçülerde de yapmak mümkün olmuştur yurt dışından ithal ettiğimiz hem zincirli hem de yaylı yavaş sistem mekanizmalar kullanım kolaylığı ve konforsunmaktadır.

Camla kaplanan mekanlarda kullanılan stor perdelerde maksimumu boy 300 cm. olmalıdır. Camla kaplanan mekanlarda kullanılan mekanizmalarda frenli ve frensiz sistemler vardır. Yay ayarlarını istediğiniz sertlikte yapabilirsiniz. Mekanizmanın kapağı açılmadığı sürece yay ayarı bozulmaz.

Stor Perdeler, kullanım kolaylığı sağlayan pratik, dekoratif, şık ve karmaşadan uzak perdelerdir. Stor perdelerdeki renk çeşitliliğiyle de mekanlarda istenen uyumu sağlamaktadır. Yaptırdığınız stor perdelerin mekanizmalarını değiştirmeden daha düşük maliyetle sadece kumaşlarını değiştirebilirsiniz. Camlı balkonlarda kullanılan sistemler yaylı veya zincirli olabilir.

 

Balkonları camla kapatan firmalar için özel ürünler üretilmektedir. Montajlı halde sadece boru kumaş yay ve yan kapak satılabildiği gibi; montaja hazır halde alüminyum üst kasalı stor perde satışı da yapılmaktadır. Balkon camlama işi yapan firmalara ayrı malzemelerde satılmaktadır.