PROJEKSİYON PERDESİ

Evde ya da ofiste görüntüyü bilgisayar ve diğer elektronik cihazlardan aktarmanızı sağlayan perde sistemidir. Geniş alanlarda kullanım için uygun olan projeksiyon perdeleri, motorlu, kumandalı, yaylı ve manuel mekanizmalı olarak tercih edilebilir. Ev sinema sistemleri ile beraber kullanabileceğiniz projeksiyon perdeleri, filmleri yüksek bir görüntü kalitesiyle sizlere aktarır ve sinema deneyimini evinizin konforunda yaşamanızı sağlar.

Motorlu projeksiyon perdeleri, tek bir tıklama ile perdeyi indirmenizi sağlayan, konforlu kullanım özelliklerine sahiptir. Duvar ya da tavana monte edilerek kullanılabilen perdeler, ofislerde sunum yapmak için de tercih edilebilir. Tamamen karanlık bir ortamda mükemmel görüntü ve renk kalitesi sağlar.

Teknik Özellikler

İç Mekan

Dış Mekan

Ofis Ortamına

Uygun

Enerji Koruma

Uluslararası

Standartlara Uyumlu

Benzer Ürünlerimiz

Gleyda Motorlu Ray Sistemi

Stor Perde

Tirajlı Ray

Gleyda motorlu ray sistemi, perdeleri motorlu bir ray üzerine oturtur. Tek bir tuşla gün ışığını kontrol etmenizi ve mahremiyetinizi korumanızı sağlayan sistem, geniş alanlarda...

Özel apreli yüzeye sahip, temizleme gerektirmeyen yapıda, iç mekan gölgeleme sistemlerinden biridir. Mekana özel ve dekoratif bir hava katan stor perdeler, farklı renk ve...

Tirajlı Ray, klasik alüminyum ve plastik korniş yerine kullanabileceğiniz raylı sistemdir. Perdeler, istenen model ve ölçüde hazırlanır ve ray üzerindeki ruletlere geçirilir.

© 2015 SUN STOR. Tüm hakları saklıdır.