AYDINLATMA YAN ÜRÜNLER

Aydınlatmayı ve elektrikli ev aletlerin kullanımını daha keyifli hale getirin. Uzaktan kumandalı prizler ile elektrikli cihazlarınızı da kontrol edebilirsiniz. Motorlu perdelerinizin kumandası ile Aydınlatma ışıklarının şiddetini ayarlayabilir, açıp kapatabilirsiniz.

Somfy motorlu iç mekan aydınlatma, kumandalı prizlerin avantajları.

Sessiz Sonesse serisi

İç mekanlara özel.

 

My fonksiyonu

Merkezi bir uzaktan kumanda ile tüm perdelerinizi mükemmel bir şekilde hizalamanıza olanak sağlar.

 

Somfy WireFreeTM serisi %100 kablosuzdur

Güneş enerjisi veya kalem pille çalışan bu motorlar kullanıma bağlı olarak 1 ila 5 yıllık pil ömrüne sahiptir. Perdelerinizi motorlu hale getirmek için elektrik bağlantısına ihtiyacınız yoktur.

 

Home Motion

uzaktan erişime uygun hale getirilebilir.

Benzer Ürünlerimiz

Panjur

Yana Açılan Perde Motorları

Görüntülü Telefon

Panjur, müstakil ev ve apartman dairelerinde ısı ve ses yalıtımına yardımcı olur. Emniyet askısı ile panjurlarınızın zorlanarak dışarıdan açılmasını engelleyebilirsiniz. Kapatıldıklarında panjurlar...

Kadife bir perde ve birkaç parça hafif tül ile, bir evdeki atmosferin nasıl değiştiğini biliriz. inanılmaz Atmosfer yaratan perdeler aynı zamanda konfor ve mahremiyetinizde önemli...

Kolay ve güvenli bir çözüm seçin. Basit bir diyafondan daha kapsamlı bir çözüm olan görüntülü telefon, bir bakışta ev veya bahçe kapınızı kimin çaldığını görmenizi sağlar.

© 2015 SUN STOR. Tüm hakları saklıdır.